Wtyczki SEO

Autoptimize

Autoptimize

Autooptimize sprawia, że optymalizacja witryny jest naprawdę łatwa. Może agregować, minimalizować i buforować skrypty i style, domyślnie wstrzykiwać CSS do nagłówka strony, ale może również wbudować krytyczny CSS i odroczyć zagregowany pełny CSS, przenieść i odroczyć skrypty do stopki oraz zminimalizować kod HTML. Możesz optymalizować i leniwie ładować obrazy (z obsługą formatów WebP i AVIF), optymalizować czcionki Google, asynchronicznie nie zagregowany JavaScript, usuwać elementy emoji z rdzenia WordPress i nie tylko. W związku z tym może poprawić wydajność Twojej witryny, nawet jeśli jest już na HTTP/2! Dostępny jest obszerny interfejs API, który umożliwia dostosowanie funkcji Autooptimize do konkretnych potrzeb każdej witryny.

Yoast SEO

Yoast SEO

Od 2008 roku Yoast SEO pomogło milionom stron internetowych na całym świecie uzyskać wyższą pozycję w wyszukiwarkach.

Misją Yoast jest SEO dla każdego. Użytkownicy naszej wtyczki to zarówno piekarnia za rogiem, jak i niektóre z najpopularniejszych witryn na świecie.

WP Rocket

WP Rocket

WP Rocket to najpotężniejsza wtyczka do buforowania na świecie. Użyj go, aby poprawić szybkość witryny WordPress, rankingi SEO i konwersje. Nie wymaga kodowania.