O nas

Twój ślub jest wyjątkowy, Twoja suknia również

Mój salon sukien ślubnych T.R.DESIGN to miejsce, w którym Panna Młoda na nowo odkryje swoje potrzeby oraz ostatecznie zdecyduje, jak chce wyglądać podczas jednego z najważniejszych dni w swoim życiu. Zadbam o to, by jej marzenia i pragnienia dotyczące planowanego w wyobraźni od lat wydarzenia mogły się spełnić.

Unikalne i jedyne w swoim rodzaju suknie ślubne są moją prawdziwą pasją. Chciałbym podzielić się tą pasją z Wami. W mojej pracowni każda panna młoda otrzymuje moją niepodzielną uwagę i oddanie do stworzenia indywidualnego projektu sukni ślubnych.

Tak, jak Ty – jestem kobietą dla której ważna jest jakość, klasa, a zarazem oryginalność. W moim atelier znajdziesz wyłącznie wyjątkowe kreacje, które osobiście wybieram. Salon powstał z zamiłowania do piękna. W zeszłym roku, kiedy szukałam idealnej sukni na swój wymarzony ślub, godzinami przeglądając ofertę największych światowych domów mody stwierdziłam, że chcę tutaj – w Gdańsku, w moim mieście – mieć to jedyne, wyjątkowe miejsce – w którym będziesz mogła odnaleźć piękną, idealnie podkreślającą Twoje zalety – suknię.

Tatiana Rzeszutek

d2597864b7f3a0887d585f2fcd095df2_107767